Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Odrodzenie


Kropekoo
 Share

Recommended Posts

Moją propozycją jest wprowadzenie odrodzenia każdego nieżyjącego gracza (jeden raz) w pierwszych 10-ciu / 15-stu sekundach rundy.

Wiem, że taka opcja jest w zakupionych smsem / przelewem VIPach, więc można by było zrobić tak, że ludzie posiadający te rangi mogą odrodzić się właśnie w tych 10/15 pierwszych sekundach + odrodzenie po śmierci w każdym momencie, które mają w randze.

 

Czyli przykładowo jeżeli jakaś osoba (bez rangi) zginęła 8 sec po starcie rundy automatycznie się odradza - ma tą możliwość tylko jeden raz na początku każdej rundy.

 

Jeżeli zaś przykładowo osoba z rangą VIP zginęła 8 sec po starcie rundy automatycznie się odradza + ma jeszcze dodatkowe odrodzenie w każdym momencie z rangi.

 

Propozycję tę piszę, ponieważ wiele osób zniechęca się do gry kiedy zginął na pierwszej pułapce i muszą czekać aż ktoś skończy mapę. Niektóre mapy jak wiadomo są bardzo długie i niektórzy ludzie zniechęceni wychodzą z serwera.

 

              Jeżeli propozycja się nie spodoba, to proszę o nie hejtowanie tylko napisanie, że jest ona bez sensu.

Link to comment
Share on other sites

Moze i troche w tym racji jest ale według mnie jest to zupelnie niepotrzebne. Po prostu jak sie komus nie uda to musi czekac i ma pecha. Kazdy sie kiedys nauczy BH i w ogole dobrego skakania jak bedzie dlugo grać. Jak zrobi tak ze wejdzie i nie wiem raz mu nie wyjdzie runda i od razu wychodzi z serwera to nigdy sie tego nie nauczy i zawsze bedzie slaby. Według mnie ten pomysł ma jakiś sens ale jest niepotrzebny. Dziekuje. Ameno ki kantare ameno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.