Jump to content
Sign in to follow this  
Misiek

Niby działa, ale nie tak jak powinien - pc

Recommended Posts

Moj komputerek, o specyfikacji

MoBo - Gigabyte GA-Z97-D3H 
CPU - Intel Core i5-4670k 
GPU - Gigabyte GeForce GTX 760 OC 
RAM - Kingstone DDR3 8 GB 1600MHZ 
HDD - Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache 
PSU - Pure Power L8 600W 80PLUS Bronze BN22 

po małym mixie z instalacja pirackich (wstyd :P ) kopii fallouta 4 i gta 5 zaczal gubic fpsy w stresie w cs:go.

Sterowniki karty graficznej mam aktualne. Jakies podpowiedzi lub pomysly?

Z gory dzieki za wlasciwa pomoc

PS. Tak, sterowniki z drukarki tez mam aktualne ;)

sterowniki to jedno a podłączona drukarka to drugie

dokładnie

no i oczywiście musi to być drukarka HP

Skoro 7-mka to możesz popróbować z takimi wariantami :

- wyczyszczenie komputera CCleanerem;

- defragmentacja partycji systemowej i tam gdzie masz gry;

- combofixem zajechać;

- Przywrócić ustawienia domyślne w sterach;

- wyłączyć procesy które skaczą co jakiś czas, może masz tryb shadowplay włączony w kartach nvidia;

- wyjebać jakieś programy nieznanego pochodzenia;

- pogrzebać w msconfig i tam powyłączać jakieś głupoty;

- startowe programy przejrzeć;

- sprwadzić czy vira nie zaciągnąłęś;

- naprawić pliki gry CS'a w steamie;

- odłączyć drukarkę;

- a gdy już nic nie pomoże to walnąć formata lub przywrócić obraz

- odłączyć drukarkę;

Panie, aleś pan gafę zajebał, toż to głupota! Pod żadnym pozorem nie odłączać! TYLKO PODŁĄCZENIE DRUKARKI MARKI HP DAJE GWARANCJĘ SPRAWNOŚCI SYSTEMU ORAZ SATYSFAKCJĘ PRACY, ABY 'TE' DNI STAŁY SIĘ LEPSZE!

Akurat z tą drukarką to jeden za drugim palnęliście jak łysy o kant kuli :D bo po prostu jej nie posiadam :P

Przeskanowalem kompa ccleanerem, uruchomilem ten moj serwer ponownie i jak na razie, odpukac, hula :D

Dzięki za wszelkie podpowiedzi :*

Akurat z tą drukarką to jeden za drugim palnęliście jak łysy o kant kuli :D bo po prostu jej nie posiadam :P

Przeskanowalem kompa ccleanerem, uruchomilem ten moj serwer ponownie i jak na razie, odpukac, hula :D

Dzięki za wszelkie podpowiedzi :*

toć z tą drukarką to dżołk :'(

Akurat z tą drukarką to jeden za drugim palnęliście

Dobra rada kurwa co Ty chcesz

jak łysy o kant kuli

jak łysy WARKOCZEM o kant kuli

bo po prostu jej nie posiadam :P

nie ma drukarki HP, nie ma sprawnie działającej maszyny!

"lizej mój miech, lizej mi mojego fiuta"

No i niestety, problem wraca... Nie pomagaja aktualne sterowniki, skanowanie adwcleanerem...

Co jakis czas wyskakuje mi samoczynnie strona:

65878060638072413056.jpg

A w procesach mam wtedy to:

33539509031749834920.jpg

Jakies pomysly? FPSy leca na leb na szyje, nawet do 30 ...

No i niestety, problem wraca... Nie pomagaja aktualne sterowniki, skanowanie adwcleanerem...

Co jakis czas wyskakuje mi samoczynnie strona:

65878060638072413056.jpg

Czyli jak zwykle, wchodziło się na strony z cycuchami żeby strzepnąć kapucyna, a potem płacz, że komp muli. :D

Jak nie masz kabla do monitora to nic dziwnego że fpsy uciekają - nieszczelny przewód. Drukarka HP pomoże ważne żeby był oryginalny tusz czarny i kolorowe wkłady, a zapomnialbym kartki! kartki muszą być w drukarce najlepiej z włosia bambusowego. Stronę wyjeb jakimś programem do robaczkow, a co do fpsow w globcu, ustaw parametry dla samego procesu csgo na sztywno, synchro off, wygładzanie tekstur na najmniejsze lub x4, cienie wyjeb bo ma chuj to komu i będzie działać

a w rozszerzeniach w chrome?

Wpisz "msconfig" w uruchom i przejdź w usługi i zrób fotałkę

tam jest tego w ciule, a nie da sie okna zmaksymalizowac.. 

z 'nieznanych producentow' mam jedynie:

- mobile broadband hl service

- wtusystemsupport

Jak nie masz kabla do monitora to nic dziwnego że fpsy uciekają - nieszczelny przewód. Drukarka HP pomoże ważne żeby był oryginalny tusz czarny i kolorowe wkłady, a zapomnialbym kartki! kartki muszą być w drukarce najlepiej z włosia bambusowego. Stronę wyjeb jakimś programem do robaczkow, a co do fpsow w globcu, ustaw parametry dla samego procesu csgo na sztywno, synchro off, wygładzanie tekstur na najmniejsze lub x4, cienie wyjeb bo ma chuj to komu i będzie działać

zarzuc prosze swoimi parametrami dla procesu go, ja tam mam jedynie by dzielil proces na cztery rdzenie

sciagnij najnowsze stery do 970gtx, sciagnij tez narzedzie do odinstalowywania sterownikow nvidia. Odinstaluj. Zainstaluj najnowsze.

W googlu jest masa tematow o tych kartach. Sam mam taka w laptopie.

Co do tych drukarek to tak jak chlopaki pisza. Ja mam teraz drukarke wifi firmy hp, model bodajze b209a. Niestety, po odpaleniu CSa spadaja mi fps i ranga. Orzelkowi usychaja laury a suprimowi odpada to niebieskie oko i gwiazdki. Podlaczam stara, leciwa atramentowke HP840C i wraca global. Lsni tak mocno, ze przeciwnicy od samego blasku mojej rangi, dostają rozwolnienia w trakcie meczu. Mozna obejrzec screeny w profilu. Takze nie wysmiewalbym cennych rad osob udzielajacych sie w tym temacie, bo chyba nie do konca wierzysz w moc podlaczonej do komputera drukarki. Jakis dziwny jestes, skoro traktujesz to jako zart.

Bill Hewlett i Dave Packard założyli HP w 1939 roku po ukończeniu Universytetu Stanforda. Pierwszym produktem firmy, stworzonym w garażu w Rudzie Śląskiej była drukarka HP840C. W pozniejszym czasie zadna inna drukarka nie powtorzyla sukcesu konstrukcyjnego firmy. Po lekkich modyfikacjach urzadzenia, mozna bylo otrzymac oscylator elektromagnetyczny a takze wykrywacz cywilizacji pozaziemskich (pamiętasz serial "Alf" ? To teraz juz wiesz czym przylecial z Melmac).