Jump to content
Sign in to follow this  
Misiek

Niby działa, ale nie tak jak powinien - pc

Recommended Posts

Masz wszystkie ustawienia, nie dam Ci z karty graficznej bo mam ustawione zeby korzystało z ustawień aplikacji, na niebiesko rammka zaznaczyłem jakbym dał u Ciebie na laptopie, pierwszy ss jest z moich aktualnych ustawien, reszta to masz podgladowe jak sie zachowuja fpsy w danym miejscu itd., jakie parametry tego zlomu itd. Nie zapominajmy ze dalej laptopy to wciaz laptopy i napis gaming daje tyle samo co wrzucenie do starej bety e65 naklejki z paskami nie doda mu mocy.
(tak odblokowałem fpsy specjalnie do ssa w menu standard to 120, w grze mam wciaz zablokowane na 300) 
Ogólnie ja to widze tak:
http://9gag.com/gag/aRVO4BB

screeny.jpg

Poslad, plis :D

Przeskanowane adwcleaner i tym narzedziem microshitu z listopada br. , nic nie widzi ;F

Michal, zarzuc, prosze parametrami swojego procesu goła,

a tu zrzut z tego programu, ktorego sam uzywasz,nie wiem czy to cos pomoze?

80196494180759584230.png

No misiek dzieki temu screenowi wiem dlaczego Ci w go spadaja fpsy - temperatury procesora Ci skacza bo nie masz drukarki hp.

Masz parametry startowe

-novid -tickrate 128 -noborder -refresh 144 -threads 4  -useforcedmparms  -noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms

Ustawienia pliku Video.txt ktory odpoiwada za parametry globala jesli chodzi o fpsy steam/csgo/cfg

"VideoConfig"
{
"setting.cpu_level" "2"
"setting.gpu_level" "3"
"setting.mat_antialias" "1"
"setting.mat_aaquality" "0"
"setting.mat_forceaniso" "0"
"setting.mat_vsync" "0"
"setting.mat_triplebuffered" "0"
"setting.mat_grain_scale_override" "-1.0"
"setting.gpu_mem_level" "2"
"setting.mem_level" "-1"
"setting.mat_queue_mode" "2"
"setting.csm_quality_level" "3"
"setting.mat_software_aa_strength" "0"
"setting.mat_motion_blur_enabled" "1"
"setting.fullscreen" "0"
"setting.defaultres" "1920"
"setting.defaultresheight" "1080"
"setting.aspectratiomode" "1"
"setting.nowindowborder" "0"
}

Co do strony

http://bfy.tw/34mt

Czy po godzinie grania na dedmeczu te temperatury sa wporzo?

CPU 47

MOBO 28

GRAFA 45

Na moje oko to w chuj mało, mam nienajgorszy sprzęt (he_he) i chłodzenie i takie temperatury to przy pasjansie łapie.

A tak serio to te temperatury są w chuj wporzo.

zawsze mogłyby być niższe... a wystarczy tylko podpiąć 840C pod usb... ale Ty nigdy nie słuchasz...

zamiast podłączyć sprawdzone markowe atestowane (wielokrotnie w sumie nagradzaną oraz cenioną przez społeczność) i zgodne z normą urządzenia (mowa tu oczywiście o klasowym sprzęcie od HP)to wydaje krocie na jakieś śmieszne wiatraczki. se dupe mozesz nimi wietrzyc

temat nie był jeszcze poruszony ale prawda jest taka że 90% dostępnych aplikacji/programów w sieci bazuje na rdzeniu 840c co zapewnia idealną współpracę oraz kompatybilnosc na lini USER-PC.

Pierwsze prototypy playstation były upychane w smukłą obudowę od 840c, co jak widzimy przez pryzmat czasu japońskiemu producentowi wyszło to na "+". Sony Kabushiki Kaisha bije na łeb swoimi akcjami na wallst

temat jak rzeka albo sraka (?). można ciągnąć bez końca.

No i ciul, wszystkie super mega hiper power programy nie poradzily sobie z tym syfem, pomogl format c: . Mimo wszystko dzieki za wszelkie porady i przelana wiedze na tekst, przyda sie dla reszty spoleczosci na przyszlosc. :)