Jump to content
MalinKa

Sluchawki

Recommended Posts

Siema !!

Jestem osobą, ktora ceni w jakosc dzwieku, a ostatnio mi przydażył problem związany z słuchawkami Nausznymi/Wokółusznymi, ponieważ te, które dotychczas uzywałem (2lata) już się zużyły i pękły w kilku miejscach podczas zakładania ... Tak więc zwracam się do was z pytaniem...

Jakie słuchawki Nauszne/Wokółuszne Z metalowym nagłówkiem polecacie

Informuje również że sluchawki mam zamiar używać głównie do sluchania muzyki i ew. Do grania ale spontanicznego

Wymagania:

- cena ~250 zł

- Dobre Bass'y i Soprany

- Czysty dźwięk

- Dobry kabel oraz złącze Mini-Jack 3,5

- BRAK MIKROFONU!!!!

Kasy nie za dużo ale zawsze lepiej tyle niż kupić sluchawki a 50zl i mieć kijową jakość dzwieku

Pozdrawiam ^^

Może cena trochę wyższa ale polecam te słuchawki :

http://www.morele.net/sluchawki-hyperx-hx-cloud-black-khx-h3cl-wr-636654/

Polecam również kupienie karty dźwiękowej gdy już zakupisz te słuchawki.

W połączeniu dźwięk jest zajebiście dobry.

sanki już ktoś mi kiedyś dawno polecał, możliwe, że ten sam model

hyperxy ma moj bro, ale nie wiem jaki model, w każdym razie cieszy się ponoc jakoscia dzwieku (nie mialem okazji jeszcze sprawdzic tego osobiscie)

osobiście do słuchania muzyki używałem tych

41phqzTkW0L._SY355_.jpg

jakość wykurwista i leżały mi na głowie świetnie (mam z tym problem, mam jakiś chujowy kalfas i mnie często łeb nakurwia)

niestety spierdoliły mi się, bo chciałem być kurwa miły i pomóc babce wyciągnąć torbę w samolocie, ale była turbulencja i mi torba na morde spadła, a że miałem akurat słuchawy wokół szyi to mi tez je zgniotło i chuj prawa słuchawa niestyka często

sanki już ktoś mi kiedyś dawno polecał, możliwe, że ten sam model

hyperxy ma moj bro, ale nie wiem jaki model, w każdym razie cieszy się ponoc jakoscia dzwieku (nie mialem okazji jeszcze sprawdzic tego osobiscie)

osobiście do słuchania muzyki używałem tych

41phqzTkW0L._SY355_.jpg

jakość wykurwista i leżały mi na głowie świetnie (mam z tym problem, mam jakiś chujowy kalfas i mnie często łeb nakurwia)

niestety spierdoliły mi się, bo chciałem być kurwa miły i pomóc babce wyciągnąć torbę w samolocie, ale była turbulencja i mi torba na morde spadła, a że miałem akurat słuchawy wokół szyi to mi tez je zgniotło i chuj prawa słuchawa niestyka często

Pioneer dobra marka lecz chujnia z grzybnią bo są plastikowe a chce tego uniknąx :/

Tamte HyperX mają "amelinowy" szkielet, więc tego nie pomalujesz i nie połamiesz tak łatwo Malina. :-P

Mikrofon mają wyjmowny? Zgadza sie? Jeżeli tak jest to chyba biorę i jeszcze w tym miesiącu będą już brzeczaly na moich uszach... ^^

Dobry, choć wspominałeś ostatnio że nie tak dobry jak te Twoje słuchawki z Lidla.

Gdybyś nie myślał tylko nad pociśnięciem, a przeczytał cały temat to byś wiedział, że poleciłem mu słuchawki które sam posiadam :D.

Mi lepiej wyjdzie pocisk gdy napiszę, że jesteś KURWĄ.

Dziękuję, pozdrawiam.

Dobra chuje muje ( ?? ) dzikie węże... słuchawki kupione 

sennheiser HD419 

pionery za Ciche były jak na tą cene

a GEJmingowych słuchafonów nie chciałem 

WIEC WYPIERDALAĆ Z TEGO CHLEWU BO ŻADNEJ DOSTAWY ŻARCIA JUŻ NIE BĘDZIE!!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.