Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Unban plz Demon


DemonHQ
 Share

Recommended Posts

Witam, nie wiem jak i kiedy, ale zgrzeszyłem. Bardzo źle się z tym czuje i obiecuje poprawę. Bana dostałem ponad 20 dni temu i ten okres 20 dni był najgorszą chwilą w moim życiu. Czuje się niepełny, mam zbyt dużo wolnego czasu oraz brakuje mi tej promiennej atmosfery sprzyjającej Waszemu serwerowi. Proszę zatem o unbana, który wypełni tą ogromną pustkę w moim malutkim rozbitym serduszku. Pozdrawiam ekipę jedynego słusznego serwera surf :)
 

Nick : Demon♥
Steam : http://steamcommunity.com/id/DemonHQ/​
SI​D : STEAM_0:0:62546144
Dodaje ss'a z info o banie >.<​
​​

 

http://imgur.com/BxdqTbQ

 

Link to comment
Share on other sites

Ani razu  w zyciu nie uzyłem hldj, slam'a , albo czegos tego typu. Nie ma powodu bana w source banie, a teraz tylko się domyślasz za co mogłeś mi dać, nikt nie jest w stanie potwierdzić tego, że puszczałem bindy, chociaż cały czas tam siedzi po 20 osob, a na koniec historii dostałem bana w dzień w którym nie było mnie na serwerze. Nie wpadles na to, że ktoś mógł mieć mój nick, a potem jak wszedłem to wziales moje id? Ja pierdole XDDDDD

Link to comment
Share on other sites

BaroOO ale to nie było żadne bugowanie, tylko plugin dodający challenge daje mozliwosc scigania się o max 500 pkt a my chcieliśmy polecieć o 10k, wygrałem a Someq  mi je najzwyczajniej przesłał. A tak to wychodzi na to, że jakbym wygrał z kimś normalnie ~20 challenge pod rząd to bym dostał bana "za bugowanie" ? XD W regulaminie nie ma żadnego punktu zakazującego challange'owania się o niestandardową liczbę pkt.

Link to comment
Share on other sites

Co do tzw "czelendży" codziennie je nadzoruje (jest ich historia i jest napisane czy ktoś wygrał / przegrał / poddał się i z kim to zostało robione więc widać kto sobie "przesyła punkty"), a to podchodzi pod bugowanie pluginu oraz tworzysz próg punktów niemożliwy do przebicia dla innych graczy zamykam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.