Jump to content

Recommended Posts

Kurde stary masz jakieś smurf konto coś jakieś 300h tam było. Każdy strzał perfekcyjny... Grałem przeciw Tobie na rashu od razu głowy, a jak kampiłem wychodziłeś wcelowany. Wszedłem na serwer bo ludzie mi pisali, że jesteś odpalony.  Posiedziałem na specu jedną mapę, a Ty robiłeś wszystko idealnie!

Tak wiem gra na słuch itp, ale coś było nie tak stąd moja decyzja.

Jeśli nie grałeś na wspomagaczach to z czystym sercem Cię przeproszę... 

I to że wszystko wchodzi idealnie a nie wchodziło bo trochę do tego ideału brakowało to od razu trzeba dawać bana? Litości 

Pierwszy raz widzisz osobę która dobrze gra "i coś tam gra" ?

13 godzin temu, Grzesiu napisał:

W końcu się coś dzieje :D . Czekamy :)

Takk, aż łezka w oku sie kręci :P.

Mufasss XDDD Ty zły porąbańcuXD. Ludzie Cie chyba nie lubio xD

Ja to nie wiem co wy za adminów zatrudniacie!!! Taki mufas to masakra jakąś daje muty, bany i na dodatek krzyczy!! Ale ze mnie zły czlowiek. 

4 godziny temu, PanPP napisał:

Takk, aż łezka w oku sie kręci :P.

Mufasss XDDD Ty zły porąbańcuXD. Ludzie Cie chyba nie lubio xD

No niestety nie przepadają za moim stylem bycia :( a tak serio to jebac z kim można pozartowac i pośmiać się to można, a takich już coraz mniej na serwie 

12 godzin temu, bobi napisał:

Gdzie mufas tam zabawa :D Ciebie będo sie tylko czepiać. Mufasik nie dał rady wspomógł się banem :* Kappa

Polecam się! :)

3 godziny temu, adi napisał:

W sumie jakieś demo powinno być, chyba, że jakiś perfidny hax. No ale z wypowiedzi nie wynika na to.

Demka nie mam to do tego od razu się przyznaję. Według mnie gościu miał jakieś wspomaganie strzelania stąd moja decyzja.

Chociaż moim zdaniem nie powinno to być jakoś krytykowane, gdyż równie dobrze musiałbym nagrywać wszystko i przedstawiać dowody na każdego mute czy silence....

3 godziny temu, TheDead napisał:

To jest temat o UB bo tutaj robi się jakiś spam

24H mineły nie ma dema nie ma dowód 

Temat do zamknięcia i UB

Widać, że jesteś nowy na wiejskim forum. Tutaj zawsze tak :) 

42 minuty temu, muFas napisał:

Widać, że jesteś nowy na wiejskim forum. Tutaj zawsze tak :) 

Nowy może jestem a znam zasady dotyczące odwoływania się

Tego drugie postu nie maiło być. Chciałem edytować poprzedni ale się pospieszyłem

4 godziny temu, adi napisał:

W sumie jakieś demo powinno być, chyba, że jakiś perfidny hax. No ale z wypowiedzi nie wynika na to.

Chyba muszę graczy odbanować... :D

Adi , MuFaS Jaka decyzja ?

Dla mnie to jest Ub z racji braku dowodów. Na przyszłość radzę nagrać demko(tyczy się to każdego admina), bo każdy ma prawo się odwołać i walczyć o swoje :-) Pech tak chciał, że mufas tego nie zrobił, a kolega, tak jak napisał, zna się na procedurach odwołania :-P I jeszcze jedna prośba do adminów. Dawajcie jakieś konretne powody, za co jest ban. Bo wiem, że większość was klika byle co, a potem może powtórzyć się podoba sytuacja jak ta :)

NO JA PYTAM GDZIE ERA SKRINSZOTÓW JEST ~~~~

Mufas nie bój żaby kiedyś będzie ten piękny dzień i Agent Pe przyjdzie was sklepać.

25 minut temu, PanPP napisał:

NO JA PYTAM GDZIE ERA SKRINSZOTÓW JEST ~~~~

Mufas nie bój żaby kiedyś będzie ten piękny dzień i Agent Pe przyjdzie was sklepać.

pizde se sklep kitrajcu jebany

16 godzin temu, adi napisał:

Dla mnie to jest Ub z racji braku dowodów. Na przyszłość radzę nagrać demko(tyczy się to każdego admina), bo każdy ma prawo się odwołać i walczyć o swoje :-) Pech tak chciał, że mufas tego nie zrobił, a kolega, tak jak napisał, zna się na procedurach odwołania :-P I jeszcze jedna prośba do adminów. Dawajcie jakieś konretne powody, za co jest ban. Bo wiem, że większość was klika byle co, a potem może powtórzyć się podoba sytuacja jak ta :)

Dobrze to UB dla gracza.

17 godzin temu, TheDead napisał:

Dobry admin daje bana bez dema bo myśli że ktoś się nie odwoła. Nie masz dema to UB i temat do zamknięcia.

Następnym razem zabetonowany będziesz i jeszcze sobie poogladasz dlaczego. 

Proszę nie używać słów temat do zamknięcia gdyż drażni to szanownego Thundera!!

16 minut temu, muFas napisał:

Proszę nie używać słów temat do zamknięcia gdyż drażni to szanownego Thundera!!

oczom nie wierzę, dziękuję

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.