Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Proszę o ub


:|
 Share

Recommended Posts

Sprawa wyglada tak, ze na moich kontach zostałem pobanowany przez wizarda kolejno na moim mainie permanentnie, mimo tego ze nie bylo żadnych zastrzeżeń do mnie. Nastepnie dostalem bana tygodniowego na moim 2 koncie za jakieś glupoty - ok. Wczoraj wszedlem na serwer, wszystko fajnie po czym dostaje z automatu kolejnego bana na tydzień bez zadnych wyjaśnień czy upomnień. Prosze o odpowiedź. 

Link to comment
Share on other sites

A JW sobie przypominasz czy mam Tobie przypomniec? Specialnie wyzywanie admina itd.? Idiotów z nas robisz czy co? Zacznij się zachowywać normalnie itd. to nie będziesz łapał banów. Wszystko ma swoje granice. Będziesz mi teraz kita wciskał, że nie miałeś na myśli obrazy itd. A jeśli Tobie powiem, że byłem na serwerze na innym koncie gdzie nie miałem admina i wszystko widziałem i słyszałem?

Link to comment
Share on other sites

A skoro już tu jestem to wyjaśnie powody bana, skończyła Ci się kara i wbiłeś witając mnie soczystym 'Siemano Kurwiu', uciekłeś od bana i kara się wydłużyła. I tak jak już wypowiedzieli się przede mną UB nie dostaniesz choćbyś stanął na pindolu :) A już niedługo twoi koledzy od wspólnych zabaw również dostaną po banie, a za co to już nie muszę tłumaczyć. Dziękuje, dobranoc :) ps. róbujecie robić administracji wodę z mózgu regularnie podburzająć mnie, do tej pory ani razu wam się nie udało, nikt nie wierzy w wasze gierki z kłamiliwymi tematami na forum :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.