Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Skarga korek


kokac
 Share

Recommended Posts

Witam. Niestety ale z ciężkim sercem piszę ten post. Nie lubię podpierdalać ludzi, ale czasem trzeba ich ukrócić - a w jego przypadku może to zrobić tylko władza wyższa.
Korek od jakiegoś czasu zaczyna na serwerze odstawiać "teatrzyk". Pisząc słowo "teatrzyk" mam na myśli:
- samowolne zmiany map - bez pytań graczy daje votemap, jak jakaś mapa mu się nie podoba, bądź słabo na niej gra
- podpalanie graczy - rozumiem to jako część zabawy, ale jeśli Korek najpierw zaczyna dyskusję, a potem jego argumenty nie skutkują to po prostu podpala graczy którzy mu "dojebali". Nie raz, nie dwa i też nie trzy zostałem podpalany przez innych adminów, jednak to było tylko i wyłącznie w formie żartów i jednorazowch incydentów. Ten admin natomiast potrafił w ciągu 5 rund podpalić gracza 3krotnie za swoje widzimisię, jak również mnie kiedy zostając jako jedyny antyterrorysta postanowił mnie zabić z powodów nieznanych.
- kultura osobista - w moim rozumieniu admin to osoba która swoim zachowaniem wywyższa się nad średnią "hołotę" serwera, jednak w sposób pozytywny, a nie jak Korek zaczyna się wyzywać, a kiedy jest w mniejszości bo przeciwko niemu stają inni gracze po prostu nadużywa uprawnień administratorskich. Niejednokrotnie miałem tą przyjemność wyzywania się z innymi adminami, jednak żaden z nich w przypadku kiedy przegrywał potyczkę słowną uciekał się do takich sztuczek.
Moim zdaniem zwierzchność serwera powinna coś zrobić z tym osobnikiem - nie mam na myśli odebranie mu władzy, ale słowna reprymenda mogła by być pomocna. Przez takich ludzi, którzy swoim zachowaniem ukazują głupotę i agresję serwer traci graczy, którzy widząc takiego admina po prostu skreślają całą społeczność.
Pozdrawiam, kokac

Link to comment
Share on other sites

Są dni w których człowiekowi odbija. Z pełną szczerością powiem że tak. Tak właśnie dziś zachowywałem się na serwerze w stosunku do ZARKO ( ps. jemu tu chyba po moim odczuciu nie przeszkadzało bo się śmiał i miło rozmawialiśmy ).

Po pierwsze chciałbym przeprosić pana kokac z racji mojego zachowania pokazanego w stosunku do niego i 2 innych graczy grających w międzyczasie na serwerze.

Jestem świadomy że dzisiejszy wybryk równa się z utratą admina dlatego nie będę prosił czy błagał. Co się stało to się nie odstanie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

I właśnie dlatego moim zdaniem wystarczy reprymenda słowna. Korek mimo młodego wieku potrafi się przyznać, i wziąć problem na klatę a nie wypiera się jak niedojrzały szczeniak. Miejmy nadzieję że wyciągnie z tego wnioski i nie powtórzy swojego zachowania.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2016 o 19:35, korek801 napisał:

Po pierwsze chciałbym przeprosić pana kokac z racji mojego zachowania pokazanego w stosunku do niego i 2 innych graczy grających w międzyczasie na serwerze.

Jestem świadomy że dzisiejszy wybryk równa się z utratą admina dlatego nie będę prosił czy błagał. Co się stało to się nie odstanie.

Bez urazy ale taką akcją i postem (pana? serio?) pokazałeś że jeszcze się na admina nie nadajesz. To jest kwestia charyzmy i minimalnej dojrzałości. Jak gracze mają Cię szanować jeśli odwalasz tego typu akcje. To jest właśnie to 16+ w podaniu.

Link to comment
Share on other sites

Ledwo skończyłeś okres próbny i odwaliłeś taką maniane. Zawiodłem się na Tobie, dałem Ci szanse pomimo mieszanych głosów w podaniu. Tak jak było wspominane, każdy by zrozumiał jakieś jednorazowe podpalenie gracza/graczy ale nie praktycznie co rundę... Twarde rządy nastały na FFA i niestety odbieram Tobie admina. Mam nadzieję, że przemyślisz swoje zachowanie i zmądrzejesz. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Oj ti ti nie dobry nie wolno tak! Gdybyś był adminem od przynajmniej paru miesięcy, a tu po tak krótkim czasie nie wytrzymać presji i nie pokazać serwerowi że jesteś dojrzały. No nie jesteś najwyraźniej. Zrozum że piszę tak żeby uświadomić ci jak ważny jest spokój.Wpadnij później. Albo prędko pod szlachecki stół xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.