Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Skarga Vortea


Zordon
 Share

Recommended Posts

Twój nick(tez w temacie): Zordon

Twoje steam id: STEAM_0:1:1766065

Nick Admina/gracza , na którego składasz skargę: Vortea

data i Godzina - kiedy mniej więcej się to działo: Ok. 20:40

Opis Sytuacji: Podczas gry na serwerze Adminka Vortea zmutowała mnie z powodu braku kultury oraz obrazę jej.Uważam, że Adminka sama nie ma kultury, ponieważ sama przeklina i zwraca uwagę innym w dodatku nie traktuje wszystkich sprawiedliwe, gdyż ja dostałem muta a 10-letniemu graczowi (Hen1) pozwala cały czas przeklinać.Nie pozdrawiam

Link do screena: (powinien potwierdzać to, co zawarłeś w opisie) To wszystko działo się na czacie głosowym

Link to comment
Share on other sites

Dostałeś muta za słowa typu "zamknij pizde" "zamknij morde dzieciaku". Był to mut na jedną mapę. Pozdrawiam ;) 

Edit. Na następnej mapie brzydko mówiąc paliłeś głupa, że to twój brat cytuje "Przepraszam za swoje zachowanie, żartowałem. To był mój brat ja mam inny głos". 

Link to comment
Share on other sites

Ziomek, polecam zapoznać się z regulaminem serwera. Jest dozwolone przeklinanie, jest dozwolony mikrofon dla młodszych graczy a według mnie słusznym jest zmutowanie Cie za takie coś. Ciesz się że tylko muta dostałeś, ode mnie z serwera pewnie wyleciał byś z banem. Każdy może przeklinać ale mówiąc do kogoś "zamknij pizde" itd nie jest na miejscu. Jeszcze sam powiedziałeś że obraziłeś Vorti i nie miałeś kultury ;D no to w czym problem? 

Link to comment
Share on other sites

Zapisane zostało, że Abraham otrzymał dwie tablice z przykazaniami. Jednak była także trzecia, która z powodu jego niezdarności się roztrzaskała. Główny jej punkt głosił, że każdy gnój bez mutacji może być zmutowany aż do czasu jej przejścia, niezależnie czy będzie to trwało parę miesięcy czy kilka lat.

Link to comment
Share on other sites

  • wieju locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.