Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

3 marca - Spotkanie/zlot Katowice.


Sh!rou
 Share

Recommended Posts

W sumie IEM zbliża się wielkimi krokami, także najwyższy czas założyć temat.

Jak każdy wie, ma on miejsce w Katowicach, w tym roku będzie trwał od 3 do 5 marca.

Z racji tego, że korzenie Wiejskiej mieszczą się właśnie na Śląsku, dlatego też trochę osób (i starych, i młodych) pochodzi z okolic Katowic (lub ma zamiar przyjechać na IEM, więc w tym terminie też będzie w Katowicach). Pomyśleliśmy, że ponieważ zlot w wakacje nie wypalił, to nie zaszkodzi zorganizować takiego luźnego spotkania właśnie tego 3 marca (piątek) w godzinach wieczornych (wstępnie myśleliśmy jakoś o 18-19?) w Katowicach. Oczywiście obawiam się, że coś mogłoby nie wyjść, poza tym nie jestem z okolic, żeby mniej więcej ogarnąć to spotkanie, ale jestem pewna, że znajdzie się ktoś, kto wymyśli coś ciekawego (Mariacka - wspólne wyjście do jakiegoś baru/pubu, aby wspólnie się napić?). Nie wiem jak to wygląda z lokalami - w końcu będzie piątek i dużo osób pewnie o takiej porze wychodzi, żeby się "zrelaksować", więc może ktoś ma coś ciekawego do polecenia, żeby w razie czego zarezerwować jakiś stolik czy cokolwiek (jak wspomniałam, naprawdę o tym nie mam żadnego pojęcia). Dla zainteresowanych - na pewno będzie rekin, adi i olemba, więc wspólnie raczej gdzieś pójdziemy wieczorem, na IEM się wybiera też Thunder i Mats, którzy (@Thunder? <:) chyba też się piszą; poza tym było kilka zainteresowanych z Kato, którzy pisali, że chętnie też wpadną ( @Kubul@Kramarq, gdzie jest @S!kor? :P). Byłoby bardzo fajnie, jakby ktoś się na to pisał, wypowiedział się, może coś polecił; czekam na odpowiedzi.

 

//22.02.17 r.

Przypominam raz jeszcze, że spotkanie nie dotyczy IEMu, nie musicie mieć biletu, żeby wpaść, bo mamy zamiar się zobaczyć w Katowicach w godzinach wieczornych (w jakimś barze/pubie, jak wyraźnie - tak sądziłam - napisałam), jak było wspomniane; fakt, że jest tutaj tyle informacji o IEMie, to tylko tak dla chętnych, którzy również i na IEM się wybierają. 

Także raz jeszcze - 3 marca, godziny wieczorne, mam nadzieję, że szczegóły uda się dogadać, nie mam pojęcia do której w piątek "IEMowcy" będą w Spodku, a fajnie by było, gdyby jak najwięcej osób było obecnych.

Także jeśli ktoś się wybiera - proszę, niech da znać w temacie. Co z propozycjami jakiegoś baru/pubu od osób, które mieszkają w Katowicach?

Link to comment
Share on other sites

Melduję, o ile o tej godzinie nie będzie jakiegoś meczu typu "MUST WATCH", ale tego się póki co nie dowiemy. Planuję wziąć karnawałową maskę, bo adi na priv zagroził mi, że będzie napierdalał mi tyle fotek ile wlezie, żeby potem mieć materiał, ale nie wiem do czego.

Link to comment
Share on other sites

Musimy się upewnić, że adi i olemba będą razem, ale w innym barze. Najlepiej w innym mieście.

Link to comment
Share on other sites

Nasa planuje loty na Marsa, ale to wciąż sąsiednia planeta - będziemy dalej w zasięgu promieniowania gejozy. Proponuję podróż poza Drogę Mleczną. I omijać czarne dziury. Jak ciekawie ta nazwa by nie brzmiała, to nie są takie same dziury, które znacie i wzajemnie pielęgnujecie.

Link to comment
Share on other sites

Informacja dla IEMowców, jeżeli około godzin wieczornych opuścicie Spodek (lub Centrum Kongresowe) prawdopodobnie już nie wejdziecie ponownie (tak było dotychczas na wszystkich IEMach i prawdopodobnie to się nie zmieni), więc jeżeli macie zamiar przyjść na piwko na godzinkę i wrócić na IEMa - raczej zapomnijcie. Także wychodząc z IEMa zabierzcie kurtki i płaszcze (jeżeli zostawialiście w szatni) i pożegnajcie piątkową scenę szczerym uśmiechem.

Link to comment
Share on other sites

Pojawiła się dokładniejsza rozpiska meczy. Oczywiście porównując newsa z HLTV do informacji na oficjalnej stronie IEMa (pomimo tego, że ponoć ta sama strefa czasowa jest podana na obydwu stronach), godziny nie pokrywają się.

http://www.hltv.org/news/19896-iem-katowice-2017-schedule-out

 

http://intelextrememasters.com/season11/worldchampionship/csgo/#?matchday=1

 

 

32h na nogach, ale VPVPVP!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.