Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Zmiana mapy.


SzyNa♚
 Share

Recommended Posts

Witam, 

 

Ostatnio dużo graczy skarzy się na małą ilość fpsów na tej mapie. Sam to sprawdzałem i też spadki mam z 200fps do 30-40... Na innych mapach jest normalnie. Oto propozycję jak i prośba o oddanie swojego głosu > https://strawpoll.com/293zcxd. Inne mapy są także spadkami fpsów.  Do 3Kwietnia.

Link to comment
Share on other sites

Tworzysz ankiety, a nawet nie zapytałeś mnie o to? Nie chodzi mi tutaj, że jestem jakimś Bogiem czy coś, ale wpierw może jakaś dyskusja na forum, a nie od razu jakieś vote dotyczące map, dla mnie temat nie tyle co nie na miejscu, co po prostu źle sformułowany. Takie moje zdanie. 

Link to comment
Share on other sites

No troszkę tak... Mogłeś najpierw wyjechać z samą inicjatywą zmiany mapy(czy ludzie w ogóle chcą zmieniać) i vote, co o tym myślą inni. Tylko jest jeden problem. Mało kto tu wchodzi, musisz namawiać ziomeczków do wbijania. Myślę, że to wyjdzie na plus :D Może załóż nowy temat i zwołaj ekipę z serwera do dyskusji? Byłoby git!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.