Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

ub zeenX


zeenX
 Share

Recommended Posts

Nick:「zeenX」
Nick Admina, który Ciebie zbanował:  M1Koo
Data bana: 9.04.2017
Powód bana:  WH
SS (dowody w sprawie): pan mikus nie zrobil :)
Opis sytuacji:  normalnie se gralem, tak przecietnie bo zazwyczaj robilem po 40 / 50 fragow i dostalem bana bez ss elo. to chyba nie moja wina ze tu graja silvery xD ?

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie masz wh, kupywałeś prawię co rundę awp ssg i przybliżałeś normalnie patrząc miejscówki ale patrzyłeś też na innych graczy przez ściany :). Do tego udawałeś, że nic nie masz "bawiąc się myszką" czyli strzelanie flicków przez niby smoki patrząc na graczy co robią. Ostatnia runda w której grałeś na miragu to było potwierdzenie na wh. Wychodziles z pałaców nie sprawdziles rampy, górnego drewna, do tego nie wcelowałeś się nawet w jungle i w schody.  Wyszedłeś zbyt pewnie odrazu na przeciwników. W pobliżu nie było nawet twoich teammatów ,żeby dali ci info więc jest to dobry argument oskarżający cię o cheaty. 

Link to comment
Share on other sites

Na supreme XD, gościu ty myślisz, że ja nie mam takiej rangi jak ty i się możesz wywyższać.  Kupywałeś co chwila ssg albo awp i udawałes ze patrzysz normalnie a kiedy trzeba bylo cos sprawdzic a było tam czysto nie sprawdzając tej pozycji wychulales sie na pewniaka ze nikogo tam nie ma.  Ciekawy jestem skad :).

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, zeenX napisał:

Możemy pograć to zobaczysz. Drążyć tematu nie ma co jak nie rozumiecie fizyki cs'a :P

Tym postem sam wjebałeś się w gówno XDDD. Widziałem jak grasz albo kolega ci daje info z ct albo po prostu coś tam sobie odpalasz. Dla mnie ban słuszny + twoje uzasadnienia są śmieszne. Chuj nas to obchodzi, że masz supreme, skoro "widzisz" przez ściany. Co ma twoja ranga do widzenia innych graczy, zasłaniając się tym, że jesteś lepszy od innych? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.