Jump to content
Sign in to follow this  
dyspoz

Za AimBota i teleport hacka xd

Recommended Posts

1. TO JEST FORUM FFA!!!!! Na ludzi, którzy nie potrafią znaleźć odpowiedniego działu,nie powinno się poświęcać czasu..

2. Ty czy nie masz haxów będzie można zweryfikować dopiero, gdy Glados odpowie..

3. Dostałeś bana na arenach czy na awp?

@GladosZS Czekamy na jakieś demko.

Proszę o przeniesienie.

8 minut temu, muFas napisał:

1. TO JEST FORUM FFA!!!!! Na ludzi, którzy nie potrafią znaleźć odpowiedniego działu,nie powinno się poświęcać czasu..

2. Ty czy nie masz haxów będzie można zweryfikować dopiero, gdy Glados odpowie..

3. Dostałeś bana na arenach czy na awp?

@GladosZS Czekamy na jakieś demko.

Proszę o przeniesienie.

Areny

NIE TEN DZIAŁ ! 

Ban za to ze się Teleportowałeś po mapie a to nie jest NORMALNE , nie ze miałeś lagi Tylko byłeś na drugim końcu mapy i teleportowałeś się w inne miejsce . 

Demka niestety nie mam .. 

Banowałem przez stronę na stronie nie ma takiego powodu z teleportowaniem więc dałem za ,, Aim "  .... 

#WZÓR 

11 godzin temu, GladosZS napisał:

NIE TEN DZIAŁ ! 

Ban za to ze się Teleportowałeś po mapie a to nie jest NORMALNE , nie ze miałeś lagi Tylko byłeś na drugim końcu mapy i teleportowałeś się w inne miejsce . 

Demka niestety nie mam .. 

Banowałem przez stronę na stronie nie ma takiego powodu z teleportowaniem więc dałem za ,, Aim "  .... 

#WZÓR 

Za teleport... Serio mówisz xd. Ty masz admina aha lol ok nie no spk. Sa takie haxy wogule... Poprostu un ban jeżeli dostałem bana za teleport to chyba normalne jest to że powinienem dostać UB bo to jest nie normalne. Pokaż mi gdzie sie teleportowalem po mapie... no wlasnie demka nie masz UB. A ban dotyczy aimbota prosze o UB nie mam haxów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.