Jump to content

Recommended Posts

Witam, dostałem bana za WH, + między innymi admin [R][e][e][D] Nie mógł się dostać na Arene 1.. Nie wiem czym był spowodowany ten ban, ale osądził mnie o WH, ban był nadany jakiś czas temu, ale jakoś nie miałem siły aby napisać apelację.

59652a022dbe4.png

4 minuty temu, Bydlak //banghook napisał:

Czekamy na dowody.. ta nie ma go 2 tyg.

24h i dostaniesz UB. To jego problem, że go nie ma. A tobie ktoś musi winę udowodnić lub nie.

8 minut temu, Bydlak //banghook napisał:

Będzie fair jeśli przyjdę do ciebie do domu i pozmieniam ci zegarki o 24+h do przodu? :)

w sumie nic to nie zmieni bo nie ja tego bana zdejmę :) Ale wpadaj

10 minut temu, Kubul napisał:

bana moze zdjąć osoba ktora go dala .

Jeśli wejdzie za miesiąc to wszyscy muszą czekać?? No chyba od tego też tutaj jesteście.

2 godziny temu, Bydlak //banghook napisał:

Ja to widzę tak

59652ad7065aa.png

Dobrze wypatrzone, nie wpisywał się w temacie urlop, więc wypadałoby jakieś naprawdę konkretne usprawiedliwienie. Być adminem i dwa tygodnie nie wchodzić na forum? Jeśli bez powodu i ma wyjebane, no to coż...

Według mnie Ban słuszny. Osoba która właśnie odwołuje się od Bana była winna... Widziałem na własne oczy jak przez ściany mierzył celownikiem w przeciwników. Gdy tylko wchodziłem na arene był na 1 a jak trochę posiedziałem już mu tak dobrze nie szło. Kolejnym powodem jest to że już kiedyś była wzmianka o nim i nie którzy admini nie mieli tylko dowodów by go zbanować. 
Myślałem również że jest czysty bo za pierwszym razem gdy z nim grałem wydawał się normalny. Potem wyszedłem i poszedłem na mm'a gdy wróciłem i wszedłem na specta zobaczyłem właśnie że nie gra z innymi graczami fair.

(Moja nie obecność otóż pracuje i nie jestem wstanie ogarniać wszystkiego naraz. Dziewczyna,praca,dom itp.)

Mute dostał za obrażanie jednej z dziewczyn na Arenie.

Edit : A i jeszcze jedno mnie dziwi panie bydlaku. Skoro jesteś nie winny to czemu po miesiącu składasz prośbę o unbana? Przecież skoro byłeś nie winny mogłeś złożyć tę wypowiedź jeszcze tego samego dnia? Więc czemu zwlekałeś? Czyżby twoi "Koledzy" na mawiali cie na to ? Albo może rzeczywiście czitowałeś i zdałeś sobie sprawę że nie zagrasz więcej z kumplami na tej arenie?

Edit 2 : Dołączam pewny screen shot oraz do niego komentarz.. 3 MIESIĄCE czekałeś by napisał skargę na mnie ? xDD sorry ale to potwierdza moją wersję XDDD czitowałeś stary i nie oszukasz mnie ani innych z działu administracji.
Sami spójrzcie. 

ban bydlak.png

@[R][e][e][D] #dowody 

21 minut temu, [R][e][e][D] napisał:

(Moja nie obecność otóż pracuje i nie jestem wstanie ogarniać wszystkiego naraz. Dziewczyna,praca,dom itp.)

Mute dostał za obrażanie jednej z dziewczyn na Arenie.

To po co ci Admin ? xD

A gdyby obrażał chłopaka to by nie dostał mute głupia ODP ... 

Jak dla mnie UB 

10 minut temu, GladosZS napisał:

@[R][e][e][D] #dowody 

To po co ci Admin ? xD

A gdyby obrażał chłopaka to by nie dostał mute głupia ODP ... 

Jak dla mnie UB 

Aha i chciałbym wspomnieć o tym adminie tutaj skoro już jesteśmy przy temacie. Ten Admin ostatnio gdy byłem na serwerze i zmutowałem jednego wulgarnego "jego kolege" Bez namysłu go odmutował.
Czy można w ten sposób postępować? Odmutowywać graczy którzy co chwile wyzywają,przeklinają innych graczy?
Chciałbym tutaj powiedzieć że na miejscu opiekunów zainteresował bym się tym adminem bo potrafi być zbyt koleżeński dla innych graczy co zasłania mu obiektywne patrzenie na sprawę.

Teraz, [R][e][e][D] napisał:

Aha i chciałbym wspomnieć o tym adminie tutaj skoro już jesteśmy przy temacie. Ten Admin ostatnio gdy byłem na serwerze i zmutowałem jednego wulgarnego "jego kolege" Bez namysłu go odmutował.
Czy można w ten sposób postępować? Odmutowywać graczy którzy co chwile wyzywają,przeklinają innych graczy?
Chciałbym tutaj powiedzieć że na miejscu opiekunów zainteresował bym się tym adminem bo potrafi być zbyt koleżeński dla innych graczy co zasłania mu obiektywne patrzenie na sprawę.

Zacznij wchodzić na serwer to może też będziesz miał kolegów ok ? 

To jest Wiejska-Chata tak ? Tak . Więc wyzywanie jest normalne ale skąd możesz to kurwa wiedzieć prawda ? 

Więc nie mów mi co ja robię źle tylko patrz na siebie . 

Ja spędzam dwa razy więcej czasu na serwerze niż ty więc wiem kto jak mów, wiem kiedy to są żarty a kiedy nie . 

Jak coś do mnie masz zapraszam na TS (jestem tam zawsze ) Forum (jestem tu zawsze ) ewentualnie skarga na admina ... albo do Opiekuna . Jak coś nie pasuje ... 

POPATRZ NA SIEBIE !

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.