Jump to content
tacohemingway

Proszę o ub

Recommended Posts

Masz UB ze względu na to, że jesteś adminem. Na areny nawet nie wchodź bo nie chce mi się Ciebie oglądać....

4yJ55h2.jpg

Jeżeli jesteś już tutaj to wytłumacz bana dla Jubego. Dałeś bana z dupy przez betoniarnie i na dodatek nie było Cie na serwerach (fizycznie być nie mogłeś) Już mnie zaczyna wkurwiać, że robicie co chcecie... Jest jebany regulamin i się do niego proszę stosować. Powód ":)" to nie powód i na dodatek na perm bana... Jesteś 2 tygodnie po okresie próbnym więc proponuje zachować pewne zasady...

Q5NiDDj.jpg

WnzbMAY.jpg

Do jutra do godziny 23:34 proszę o dowody i powód bana dla Jubego inaczej po 24h dostanie UB!

8 minut temu, muFas napisał:

Masz UB ze względu na to, że jesteś adminem. Na areny nawet nie wchodź bo nie chce mi się Ciebie oglądać....

4yJ55h2.jpg

Jeżeli jesteś już tutaj to wytłumacz bana dla Jubego. Dałeś bana z dupy przez betoniarnie i na dodatek nie było Cie na serwerach (fizycznie być nie mogłeś) Już mnie zaczyna wkurwiać, że robicie co chcecie... Jest jebany regulamin i się do niego proszę stosować. Powód ":)" to nie powód i na dodatek na perm bana... Jesteś 2 tygodnie po okresie próbnym więc proponuje zachować pewne zasady...

Q5NiDDj.jpg

Do jutra do godzine 23:34 proszę o dowody i powód bana dla Jubego inaczej po 24h dostanie UB!

Przeczytaj nick a masz dowód. Był proszony, nie posłuchał, a to już nie pierwsza jego akcja. Moje bany były zdejmowane bez powodu. 

2 minuty temu, Grzesiu napisał:

Przeczytaj nick a masz dowód. Był proszony, nie posłuchał, a to już nie pierwsza jego akcja. Moje bany były zdejmowane bez powodu. 

Weź mnie nawet nie wkurwiaj do chuja pana... Dlaczego sam go nie banujesz tylko pieskami się zasłaniasz?? Grzesiu to może być każdy... Nie tylko Ty masz tak na imię.

Ehhh.... Gdzie ten Grzesiu co mówił "powody macie podawać"... Teraz mogę wyjebać beton na ryj komu chce i dam uśmieszek i chuja możecie zrobić bo tak!

Dzisiaj rano wkurwiał mnie na stacji gościu... Miał na imię Grześ to sobie taki nick też dam.

1 minutę temu, muFas napisał:

Weź mnie nawet nie wkurwiaj do chuja pana... Dlaczego sam go nie banujesz tylko pieskami się zasłaniasz?? Grzesiu to może być każdy... Nie tylko Ty masz tak na imię.

Ehhh Gdzie ten grzesiu co mówił "powody macie podawać"... Teraz mogę wyjebać beton na ryj komu chce i dam uśmieszek i chuja możecie zrobić bo tak!

Banowałem ale go dawali mi od razu ub. 

3 minuty temu, Grzesiu napisał:

Banowałem ale go dawali mi od razu ub. 

Aaaa zapomniałem.. Na "urlopie" jesteś x kurwa D

Nadal proszę o UB dla jubego. Ewentualnie bana przez osobę, którą się to tyczy. Czyli Ciebie... 

Ten taco siedzi tutaj tydzień, a Ty kurwa się nim zastawiasz... żałosny jesteś

Ciekawa sprawa... Jesteś w stanie mi wytłumaczyć PANIE TACO z czyjego polecenia nadałeś tego bana przez sourcebansy i w ogóle dlaczego to zrobiłeś nie będąc adminem tego serwera? Po drugie, serwera retakes aktualnie nie ma, więc w jakim stopniu ban nadany przez mufasa uniemożliwia Tobie "pracy" admina?

Ale ty człowieku nie rozumiesz, że nie masz żadnych praw na arenach? Jakim prawem? To, że Grzesiu nie ma flag nie upoważnia Cię do banowania ludzi. Bo przecież kim Ty wgl jestes?

1 minutę temu, tacohemingway napisał:

@adi nie 

Czyli postanowiłeś zbanować gracza na innym serwerze niż masz uprawnienia bo tak oo??

@tacohemingway jak kurwa nie jak tak i nie wkurwiajcie mnie juz... Nagle z dupy przeszkadzał tobie nick typa na innym serwerze, nawet nie grajac w tym momencie na serwie? Chłopie... kłamać to ty możesz ale tam w szkole czy gdzieś, ale nie tutaj... Albo mówisz mi tutaj prawdę z czyjego polecenia nadałeś tego bana albo  ja zalewam Ciebie banem, bo to wszystko już robi się smieszne...

@Grzesiu Do tego możemy przejść później/ założyć osobny temat... Teraz chciałbym rownież się dowiedzieć o co chodzi z banem TACO? i przestań się zasłaniać vivimorte bo on tutaj "w tym teatrze" nie występuje...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.