Jump to content
Sign in to follow this  
Stewie69

dziwna skarga

Recommended Posts

po pierwsze nie ten dział, po drugie wzór po trzecie napisz do Dymitra. Oh wait. Dostałeś bana, bo zachowywałeś się niestosownie. Nie rokujesz na bycie przydatną komórką społeczną, więc tak wyszło. Miałem nawet zamiar zmienić Ci na seven days, ale tak nakłamałeś w pierwszym poście, że upewniłeś mnie w permie. 

zrozumcie mam o wiele pewnie mniej lat od was bo mam 13 i do konca nie zachwowuje sie jakby dojrzale na razie i jezeli zle uzyłem mikra to tak nastepnym razem nie zrobie po za tym ani troche nie używam mikra na serwach i no chyba ze na turnejach a jezeli nakłamałem to na serio przepraszam ja uwielbiam gran na 4mapsie no i tylko na 1 vs 1 gram czasami i tylko przosze zebys skrucił do seven days bo poprostu lubie grac na 4mapsie

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

ja pierdole zamiast snuć gównoburzę dalibyście mu ub lub skrocili bana bo stewie pokazał odwage i przeznal sie do bledu   ;/

ta wizyta ta arence to byl dla niego przelotny romans, on jest w zwiazku malzenskim z 4mapsem, ale kazdemu nalezy sie 2-ga szansa i mysle, ze on na nia zasluguje  :V 

PS. od kiedy daje sie perm bana za uzycie mikro przez kogos bez mutacji oraz truć dupę tym, ze nie chce sie mu dac ub??

Przeniesione do działu aren. 

24h na zastosowanie się do wzoru! Po tym czasie temat zostanie zamknięty!

Dnia 19.04.2017 o 22:26, 中國郵票 napisał:

Data i godzina:

Arena 1/2:

Nick zgłaszającego*:

Nick admina banującego *:

Screenshot bana*:

Opis sytuacji*:

*- Pole obowiązkowe do uzupełnienia. 

Jeżeli prośba zostanie napisanie inaczej niż wygląda wzór to zostanie zamknięta. 

Jeżeli chcesz coś pominąć to robisz to tak :

Data i godzina:-

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.