Jump to content
Sign in to follow this  
50cl

Prośba o odwołanie bana

Recommended Posts

Nick z gry: 50cl
Data blokady:  10-09-17 00:12
Serwer: Wiejska-chata [1vs1] arena
Nick admina: nie podano (tylko CONSOLE)
Powód blokady: aimbot
Screeny/demko: -
Opis sytuacji: Grało się miło i przyjemnie dopóki nie dołączył gracz o nicku twitch.tv/marnis02030. Za każdym razem kiedy udało mi sie strzelić 1shota to od razu oburzony wypytywał gdzie moje main konto, i groził banem. Żadnych wspomagaczy nie posiadał, nawet rewelacyjnie nie gram więc nie wiem skąd ten ban. Dołączam również link do mojego maina jeżeli ból dupy tej osoby ma ustąpić. PS. ilość godzin w CS nie odzwierciedla Twoich umiejętności!!!

Do dzisiaj do 23.59 czekamy na dowody. Mija 24h więc wg tego co mówiliśmy UB wpada dzisiaj o północy! (chyba, że pojawią się nowe fakty) :] 

Witam, gram w ta grę już chwile i znam się na tym dość dobrze. Obserwując tego zawodnika można było zauważyć m.in. celowanie przez ścianę, mega dziwne heady- (przed zwróceniem uwagi i prośbą o ogarnięcie się). Lecz po kilku porażkach znów zaczęło się dziać to samo. Nie nagrywam demek, bo nie daję banów gdy nie jestem czegoś pewny... Oczywiście odwołać się masz prawo, co też zrobiłeś. Jestem za odbanowaniem jeżeli będziesz grać fair play na serwie. BTW. nie tylko ja zauważyłem to o czym napisałem powyżej. Pozdrawiam 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.