Jump to content

Recommended Posts

Data i godzina:16:23

Arena 1/2: 2

Nick zgłaszającego*: ToMaszKłopot#SilverGlobaleElit

Nick admina banującego *: Glados

Screenshot bana*: -

Opis sytuacji*: Witam chciałbym się podzielić z wami nie miłą dla mnie opowieścią otóż  gdy wbiłem na arenke #2 przywitałem się ze wszystkimi gdy nagle z tłumu wypowiedział się Glados : o nie znów ten frajer , więc nie czekając na nic odpowiedziałem zamknij pysk . Gdy arena się zakończyła i załadowała się kolejna Glados z nie wiadomo jakich przyczyn pożegnał się ze mną i W tym momencie dostałem bana na 1000003 min . Proszę o odbanowanie Pozdrawiam : ToMaszKłopot :) 

No to masz kłopot :D po chuj się próbujesz z adminem skoro i tak wiesz jak to się skończy... Szczególnie z Gladosiem. było zamknąć pierdziawę, ścisnąć sromy i wziąć na klatę to znieważenie publiczne, nadstawić drugi pośladek i grał byś spokojnie na swojej ulubionej arence :s

Może i z wymiarem kary trochę przegiął ale przynajmniej następnym razem postąpisz właściwie.

Nie powiedziałem o znowu ten frajer tylko o znowu ta pizda wbiła... (Coś ale żart) np. wbija vivimorte ja mu mówię ,,ty kurwo" ooo coś takiego było. 

Wbiłem sobie ostatnio na serwer a ty cały czas mnie wyzywałeś (ja nic nie mówiłem) Dostałeś 3 kick w trzecim ci napisałem ,,next ban" to się zesrałeś i wyszedłeś.

Więc nie pierdol że nie wiesz za co bana dostałeś. Ban 7 Dni może trochę długi ale no kurwa ile można! Ostrzegałem cię.

Bana ewentualnie mogę zmienić na 3Dni. 

Do Zamknięcia. 

Kurwa, jak mnie tam brakuje na tych arenkach żeby tego piździucha zwyzywać :(. BAN NIE SŁUSZNY HAJAĆ SIĘ TAM A NIE :V 

Brawo Glados! Ban przedłużony do 30dni! Jebać Cię Kaszana soł macz!

Tak na poważnie to nie posrajcie się. Obaj macie zacofanie mózgowe, więc może warto podać sobie cokolwiek (ręce czy jaja. Co tam wolicie).  Odpuść @GladosZS daj UB i się wymutujcie w grze. Kaszana wiemy jaki jesteś, ale też czasem ugryź się w język!

Dla mnie kolejna, niepotrzebna gównoburza o obrażanie się... 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.