Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

[ANKIETA] Pula map 1.11


Counter
 Share

Zmiana mapy zamiast de_cache  

18 members have voted

  1. 1. Jaką mapę gramy?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Witam, zbliża się kolejny miesiąc, a w raz z nim zmiana cyklu map. W tym miesiącu wypada cache, a zamiast niego będziecie mieli do wyboru trzy inne mapy z trybu turniejowego: de_nuke, de_inferno oraz de_train. W grudniu wraca pula map z powrotem do podstawowej: mirage, cache, dust i cbble, ale prawdopodobnie w czasie świąt co tydzień będą zmieniane (nic pewnego).

Link to comment
Share on other sites

Danie do wyboru mapy de_nuke było najgorszym pomysłem na świecie. Uważam że na tej mapie będzie grało maksymalnie 10osób a wiele z nich będzie miało duże spadki fpsów spowodowane tym że jest to obecnie najbardziej wymagająca mapa w CS-GO. Uważam że powinna zostać wyrzucona ta mapa z puli.

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, ★ nobod1 napisał:

Nie rozumiem, dlaczego ludzie, którzy nie grają na 4MAPSIE głosują na daną mapę, na której i tak nie zagrają. W tej ankiecie powinna głosować społeczność, która gra na 4MAPSIE, a nie ludzie, którzy tam nie wchodzą. :P

Próbowałem zachęcić społeczność 4mapsa, ale po prostu świat staje się coraz bardziej leniwy... Niedługo to nawet ludziom nie będzie się chciało nawet cziterów zgłaszać administracji... Co do vote, wygrywa de_inferno :)

Link to comment
Share on other sites

  • Buśka locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.