Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Skarga na Admina

1AN3K
 Share

Recommended Posts

Szanowna Administracjo! Szanowne Forum!

Dziś wieczorem spotkałem się z niezbyt przyjemną sytuacją.

Niejaki Pan Bojanek postanowił bez przyczyny (Do "przyczyny" Bojanka zaraz dojdę) zablokować mnie na serwerze 4maps.

Ów osoba stwierdziła, że nadużywałem komendy !calladmin co jest oszczerstwem ponieważ:.Użyłem jej tylko raz

Ponadto w bezczelny sposób wydarł się na mnie.

Proszę o ukaranie tego człowieka oraz o odblokowanie mnie w grze.

Z poważaniem

Anonim

przeniesione do działu 4maps + edytowany post /thr

Jesteś pewien, że to było FFA? Bana otrzymałeś prawdopodobnie na 4mapsie (aczkolwiek ban przechodzi na inne serwery)

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, banicję dostałeś na 4 godziny, nie permamentną z powodem 'zabawa calladmin'. Ostrzegałem kiedyś, nie tylko ja ale i sam Counter, że za wzywanie admina za pomocą !calladmin jeżeli ten jest na serwerze (a było dwóch, w tym ja) jest banicja permamentna, ja dałem Ci tylko na 4 godziny, żebyś ochłonął a Ty jeszcze na mnie skargę piszesz typie? No proszę Cię :D 
To nie było chamskie, chamskie byłoby gdybym naprawdę zbanował Cię permamentnie za to, !calladmin służy do tego, jeżeli na serwerze nie ma admina, a wtedy było dwóch.
Odnośnie tego ' Ponadto w bezczelny sposób wydarł się na mnie. ' Przedstaw dowody, w żaden sposób Cię nie obraziłem, nie miałem ku temu podstaw. Jeżeli przedstawisz dowody, na forum całej W-CH przeproszę Cię, jeżeli nie to nie pisz takich bzdur.

W postaci dowodu załączam screenshot.

Z niepozdrowieniami, 
Administrator serwera 4Maps Bojaneq.

klamstwo.png

4 godziny temu, Bojanek napisał:

Nie mam zamiaru wszystkim z osobna pisać o tym, że za to jest banicja, no Pepe sorry ale ile można?

Czyli wejdzie sobie ktoś pierwszy raz na server, nie zna nikogo, zrobi !calladmin, a ty jesteś na servie to mu wpierdolisz bana na 4h bo przecież ostrzegałeś wszystkich, tak? xD 

Po za tym, jesteś adamem, musisz rozumieć zwykłych graczy B) 

Dnia 3.11.2017 o 21:36, Bojanek napisał:

za wzywanie admina za pomocą !calladmin jeżeli ten jest na serwerze (a było dwóch, w tym ja) jest banicja permamentna, ja dałem Ci tylko na 4 godziny, żebyś ochłonął a Ty jeszcze na mnie skargę piszesz typie? No proszę Cię :D

@PanPP, to była wersja litościwa :))

@Bojanek, nie możesz wymagać od graczy przestrzegania czegoś, co sobie sam wymyśliłeś, a nie ma tego w regulaminie serwera ( i to jeszcze perm!!!) , tylko dlatego, że nie chce się Tobie dawać ostrzeżeń. No proszę Cię...

Admin chyba ma jednak więcej obowiązków, niż przywilejów. :) 

Dnia 7.09.2017 o 20:27, Counter napisał:

Aktualizacja 07.09.2017

1. Osoby, które nadużywają/spamują/bawią się pluginem "calladmin" będą pociągnięte do odpowiedzialności za dany czyn. Plugin ma ułatwić pracę adminów, a także usprawnić działanie serwera (szybkie banowanie użytkowników, którzy łamią regulamin).
1.1 Jeżeli gracz nie wiedział, (zgodnie z regulaminem osoba, która wchodzi/przebywa na serwerze automatycznie akceptuję regulamin, który jest dokumentem bezapelacyjnym,  na podstawie art. 22 ust. 3 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności prawnej (Dz. U. Nr 112, poz. 654, Nr 149, poz. 887, Nr 174, poz. 1039 i Nr 185, poz. 1092).
1.2 Taryfikator przewiduję: Ban czasowy 1 h | 4 h | 24 h (tylko w przypadku, gdy podejrzany robi to w sposób szczególnie utrudniający pracę adminów) | 96 h (Nagminne nieprzystosowanie się do wydawanych ostrzeżen, kilka blokad czasowych za "spamowanie" "calladminem")

PS. Gracz, który został zbanowany, składając prośbę o "unbana" musi mieć świadomość, że wszelkie IP, steam id oraz inne "dane personalne na poziomie wirtualnym" są dostępne dla administracji...; powołując się na ustawę o ochronie danych osobowych ( Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)

Zatwierdzone przez @Sh!rou

:) @Anf

Kunter, czy ty zanim zacząłeś aktywnie wspierać server chodź raz czytałeś regulamin servera? XDD Chyba nikt kurwa nie czyta regulaminu, ja tam nie czytam i jakoś bana nie wyłapałem za nic, ale nie w tym rzecz. 

11 godzin temu, Counter napisał:

1.2 Taryfikator przewiduję: Ban czasowy 1 h | 4 h | 24 h (tylko w przypadku, gdy podejrzany robi to w sposób szczególnie utrudniający pracę adminów) | 96 h (Nagminne nieprzystosowanie się do wydawanych ostrzeżen, kilka blokad czasowych za "spamowanie" "calladminem")

gdzie wy tu widzicie szczególne utrudnianie pracy admina, jak to było jednorazowe wpisanie komendy

po drugie kunter tym co wrzuciłeś tutaj pogrążasz bojanka, bo ten piszę do góry że to grozi nawet permem XDD A ja tutaj żadnej wzmianki o tym nie widzę :V .

Plus sam fakt, że zanim kogoś zbanował na 4h bez uprzedniego ostrzeżenia jest żenujący xDD

(ogólnie wyjebało mi kompa ale zapisały się moje jebane wypociny tutaj <3 )

dlatego krótkie wnioski:

-nie banujcie tak w pizdu bo się ludzie zrażą 

-ogarnijcie dupy bo jak na standardy wch zaczyna się z wami dziać coś niepożądanego 

-no i ogólnie nołofens

21 minut temu, PanPP napisał:

Kunter, czy ty zanim zacząłeś aktywnie wspierać server chodź raz czytałeś regulamin servera? XDD Chyba nikt kurwa nie czyta regulaminu, ja tam nie czytam i jakoś bana nie wyłapałem za nic, ale nie w tym rzecz. 

gdzie wy tu widzicie szczególne utrudnianie pracy admina, jak to było jednorazowe wpisanie komendy

po drugie kunter tym co wrzuciłeś tutaj pogrążasz bojanka, bo ten piszę do góry że to grozi nawet permem XDD A ja tutaj żadnej wzmianki o tym nie widzę :V .

Plus sam fakt, że zanim kogoś zbanował na 4h bez uprzedniego ostrzeżenia jest żenujący xDD

(ogólnie wyjebało mi kompa ale zapisały się moje jebane wypociny tutaj <3 )

dlatego krótkie wnioski:

-nie banujcie tak w pizdu bo się ludzie zrażą 

-ogarnijcie dupy bo jak na standardy wch zaczyna się z wami dziać coś niepożądanego 

-no i ogólnie nołofens

na 4mapsie panuje inna atmosfera niż na ffa, dałnie jebany. Grasz tylko na ffa, a na 4mapsie nigdy ciebie nie widziałem, także tam trochę się inaczej żyje. Zakaz wyzywania itp :)

8 minut temu, Counter napisał:

na 4mapsie panuje inna atmosfera niż na ffa, dałnie jebany. Grasz tylko na ffa, a na 4mapsie nigdy ciebie nie widziałem, także tam trochę się inaczej żyje. Zakaz wyzywania itp :)

Grałem tam kilka razy, no ale wiejska chata to chyba wiejska chata, nie ma podziałów na atmosfera ffa gdzie się rzuca kurwami i inne servery bo to trochę nonsens jak dla mnie no ale cusz B).

Po za tym co mi pierdolisz że gram tylko ffa jak mi chodzi o samo postępowanie admina XDD

Pepe ja mam tylko pytanie, czemu tutaj na forum taki mądry jesteś a w grze nic mi nigdy nie powiedziałeś, cichutko jak myszka a na forum mądrzejszy od wszystkich, co jest? :))

Nie wiem, ja naprawdę nie czuję się winny zaistniałej sytuacji, gdy tylko sytuacja się powtórzy nadam banicję nie na 4 godziny, a na dłużej.

@Bojanek ja tam Cię w ogóle nie kojarzę ;) .  A po za tym, jak gram to mnie zazwyczaj słychać a tak to nie gadam za dużo jak nie ma z kim <3. Po za tym forum jest od rozmowy a ja przedstawiam Ci to co sądzę o tej sprawie. I nie hejce <3.

I na następny raz argumentuj, bo tylko odbiegasz od tematu, jak chcesz to możemy sobie razem zagrać nie problem dla mnie, a jeżeli jestem cicho to chyba znaczy że nie mam z tobą o czym rozmawiać <3 

1AN3K często gra na 4mapsie, więc powinien wiedzieć, że używanie !calladmin jest zabronione, gdy jest admin na serwerze. Admini 4mapsa często ostrzegają ludzi, że za nadużywanie calladmina jest ban (nie perm, ale jednak jest). Powtarzał to wielokrotnie @Pepe @M1Koo @Bojanek czy tez @Counter. 1AN3K na pewno o tym wiedział o tym, dlatego ten ban według mnie słuszny. :D