Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

deathrun_halloween_2017


ZwyklyNoob
 Share

Recommended Posts

Hej ;) Tutaj noobsik i przybyłem tutaj dzisiaj do was z tą piękną kopiuj wklejką by, hmmm... zaprosić? Was do gry na nowej mapce.

Wielu z was może kojarzyć mnie, a dokładniej moje mapki takie jak deadlycube, militia, baltic, rainbowland i wiele więcej. Poza mapowaniem zajmuje się też programowaniem w PHP, JS, SP.

Dziś jednak tematem jest nowa wersja halloween'a, którą postanowiłem w tym roku wykonać. Zdaje sobie sprawę, że stara mapka miała więcej bugów niż ser szwajcarski dziur, więc było to konieczne.

Mapka otrzymała przede wszystkim szeroką optymalizację, nowe tekstury i lepsze oświetlenie. Dopiero teraz mapka wygląda tak, jak 2 lata temu ją widziałem na początku mojej kariery z mapowaniem w Source. 

Dlaczego zaśmiecam forum swoją skromną obecnością i po co w  ogóle ten post? Oczywiście dlatego, że mapy tworzyłem przede wszystkim dla polskiej społeczności CS:GO. Rozeszły się one do tego stopnia, że widziałem je już w Czechach, Niemczech, czy Rosji, ah Rosjanie…

Od tak naprawdę roku 2016 ograniczyłem swoją działalność na warsztacie steam zaczynałem projekty, których nie kończyłem, mówiąc prosto, to olałem ludzi grających na moich mapach. Teraz chcę to w lekkim stopniu naprawić i wrócić do mapowania. Chciałbym chociaż w małym stopniu zbliżyć się do geniusza jakim jest razer http://steamcommunity.com/id/therazzerapp , autor chociażby holyshita, classica, minecraft’a.

Pierwszym krokiem w tym celu jest odświeżenie moich starych map, które wciąż są grywane i są w obiegu. Uważasz, że moje mapy są do dupy ? Ja też uważam, że są. Optymalizacja leży i kwiczy, skalowanie upada, a bugi widoczne są gołym okiem. Właśnie dlatego chcę je poprawić, bo są one w końcu moją wizytówką (mapy, nie bugi ;) ).

Nie zanudzając was już, jeśli dotrwaliście do końca tego monologu, to prezentuje wam nową  wersję halloween'a  http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1193444628

Już niedługo postaram się udostępnić na warsztacie mapy, które były po części ekskluzywne dla moich serwerów, a poza tym nowe i ulepszone mapy, więc możecie mnie śledzić na steamie:   http://steamcommunity.com/id/ilovenoobs98 ,czy yt  https://www.youtube.com/ilovenoobs98/

Jeśli nie wstawiłbym tych linków i nie prosił o jakąkolwiek interakcje od was, jeśli podobają wam się moje pracę, to co byłby ze mnie za wędrowny żebrak ;/

Zapraszam też do filmów o tym jak technicznie i wizualnie zmieniły się moje mapy, musicie mi wybaczyć kijowy mikrofon, który kompletnie nie sprawdza się do nagrywania. Razer ma dużo rzeczy, które sobie u nich cenie, niestety jakość mikrofonu nie jest jedną z nich.

https://youtu.be/GjrHvZsKALM

PS. Odpowiedź na pytania „Masz ty w ogóle czas spamić takie gówna po forach?” Oczywiście, że mam akurat renderuje filmik, oraz coś wrzucam, więc net i procek/karta są zajęte.  Poza tym cenię sobie community.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.