Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Recommended Posts

tumblr_ofb5e3AWe91vcr4szo1_500.jpg

(pic credits: http://bright-christmas-lights.tumblr.com/)

 

100px-Christmas_bells.pngNowy mapcycle (świąteczny) 100px-Christmas_bells.png

 

prezentuje się on następująco:

 

LEGENDA: ZIELONY - nowe mapy, ŻÓŁTY - mapy podmienione na wersję świąteczną, CZERWONY(poniżej) - mapy usunięte. Reszta została bez zmian.

 

aim_map_usp_s

aim_insanejump_b2

awp_india_winter

awp_lego_2_winter

br_drop_v2

br_flood_v1

de_cache

de_cbble_xmas

de_dust2_xmas

de_dust2_ep2

de_eldorado_csgo_b3

de_inferno_xmas

de_mirage_xmas

de_nuke

de_overpass_xmas

de_train_xmas

de_piranesi

1hp_supermario

de_westwood_csgo

scoutzknivez_css

de_rats_1337_v2

sk_slayer

xmas_nipperhouse

 

Usunięte zostały:

aim_farm

aim_deagle_xfire

de_tuscan

fy_iceworld_go_v3

he_pool_day_go

fy_wiejski_ski

he_wiejski_metzel_beta

glass_war

 

Zmiany:

- Wyłączono możliwość zakupu granatów na mapie aim_insanejump_b2.

- Tymczasowo wyłączono dźwięk *joinsound* słyszalny podczas wchodzenia na serwer. Możliwe, że zostanie podmieniony na inny, świąteczny.

- Delikatnie oczyszczono czat w grze z niepotrzebnych informacji (niestety jest to póki co niezauważalne, prace nad tym wciąż trwają).

- Włączono spadochorny na mapach: de_westwood_csgo oraz de_piranesi (13.11)

- Ponownie przypominamy, że na serwerze umieszczono nowe, świąteczne dźwięki roundsounds. Są one znacznie cichsze i nie przeszkadzają nawet w rozmowie szeptem na ucho. Zapraszamy do sprawdzania ich wpisując komendę !res (jeżeli macie je wyłączone). Pełna lista wszystkich utworów znajduje się w tym temacie: http://forum.wiejska-chata.pl/topic/9696-świąteczne-rs-y-2017

 

Znane bugi/problemy:

- Możliwe, że świąteczne inferno przekracza delikatnie próg map mieszczących się na FastDL, przez co może się pobierać wolniej.

EDIT by Ichi: Link do warsztatu do pobrania Inferno XMAS http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=806709790&searchtext=xmas

- Niektóre z tekstur na świątecznym trainie są popsute bądź słabo doświetlone.

- Wybór usp na początku za pomocą przycisku "E" na mapie br_flood_v1 sprawia, że zostajemy z samym nożem.

- Wybór pistoletu na początku za pomocą przycisku "E" na mapie br_drop_v2 przydziela nam nieodpowiedni pistolet (aczkolwiek nie usuwa go).

- Mapy br_flood_v1 oraz br_drop_v2 nie zostały przetestowane pod kątem trybu FFA(każdy na każdego) i prawdopodobnie tryb nie działa. Na chwile obecną walka na tych mapach będzie zapewne odbywać się standardowo, teamowo (CT vs TT).

 

Dodatkowo:

- Wciąż trwają prace nad urozmaicaniem mapcycle i poprawą działania pluginów. O dalszych zmianach będziemy informować na bieżąco.

- Prosimy adminów aby podczas okresu świątecznego nie włączali map w standardowej wersji. Podczas zmieniania mapy komendami należy podać pełną nazwę mapy, w innym przypadku zamiast wersji xmas prawdopodobnie włączy się podstawowa wersja. Ułatwieniem może być zmiana mapy poprzez menu admina, w którym znajduje się lista map aktualnego mapcycle. Jak widać w powyższej liście map, nie wszystko zostało podmienione na wersję świąteczną i w wielu przypadkach niestety tak zostanie (np. cache), ale spośród dostępnych map xmas prosimy jednak o zmiany zgodne z mapcycle. Wszelkie odchylenia od tej prośby proszę zgłaszać na forum w odpowiednim dziale.

- Zapraszamy także do wspierania wiejskiej sieci za pomocą dotacji sms bądź przelewem. Więcej informacji: http://forum.wiejska-chata.pl/topic/3304-donate-wesprzyj/

 

 

Do świąt zostało jeszcze trochę czasu, więc na chwilę obecną życzymy tylko przyjemnej rozgrywki i miłej zabawy! A teraz wypierdalać na FFA doić krasule (i okazyjnie byki)!

 

Link to comment
Share on other sites

05.12.2017

Zmiany:

- Włączono spadochrony na mapie xmas_nipperhouse.

- Włączono ponownie mapy br_flood_v1 oraz br_drop_v2; tryb FFA(każdy na każdego) powinien działać poprawnie, zostało wyłączone naliczanie statystyk hlstatsx. Jeżeli ponownie pojawi się problem z naliczaniem punktów ujemnych za zabijanie "swoich" lub podobny, poinformujcie mnie proszę asap.

- Utworzono pliki nawigacyjne dla botów na podstawowych mapach turniejowych w wersjach xmas. Boty okazyjnie dołączają do serwera na ułamek sekundy, poprzez brak plików nawigacyjnych zmuszały serwer do wytworzenia takowych, co powodowało, że serwery przez kilka minut były kompletnie niegrywalne (0~1fps, 1000SV, 100VAR i ładowanie/wytwarzanie punktów nawigacyjnych itp. [np. "finding sniper spots"]).

- Wyłączono kilka map turniejowych w wersjach xmas do czasu ich naprawienia. Wyłączone zostały: cbble, dust2, inferno, overpass, train. Pozostał mirage. Na ten czas wracamy do standardów. Postaram się wrzucić xmasy z powrotem jak najszybciej.

 

 

Dodatkowo:

Prace na serwerze wciąż trwają, więc będą pojawiać się bugi. Cieszę się, że wiele osób zgłaszało błędy, jednakże prosiłbym aby robić to na forum (najlepiej w tym temacie, bądź w shoutboxie). Nie zawracajcie proszę gitary wszystkim widocznym w polu rażenia adminom drąc im japę przez mikrofon o wszystkich błędach i nie spamujcie jak pojebani w wiadomościach steam. Od tego jest forum, każdy może sobie wejść i na spokojnie wypisać błędy, a administracja może przeczytać co jest do naprawienia. No chyba, że jest to jakiś błąd krytyczny, że Ci się przez to stara dupi po kątach. Wtedy atakuj nawet na steam, bo chętnie okiełznam tą dziczyznę.

Link to comment
Share on other sites

07-12-2017

Na szybko: br_flood_v1 i br_drop_v2 wyłączone. Ludzie wciąż tracą punkty, niestety nikt o tym nie poinformował.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

17.12.2017

Zmiany w mapcycle, zamieniono:

de_dust2 >na> de_dust2_winter

de_inferno >na> de_inferno_winter

 

Włączono świąteczne mapy:

de_aldi2k_go_xmas_b1

de_coldblow_beta02

de_lodge

de_snowcapped_csgo

de_village2013_bz_fx

de_winternights_go_b5

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.