Jump to content
NesQuik

Ban za nic

Recommended Posts

Data i godzina:  19-12-2017  22:28

Arena 1/2: 1 

Nick zgłaszającego*: NesQuik

Nick admina banującego *: Ojciec

Screenshot bana*: file.html[/img]

Opis sytuacji*: 1  mapa rozmawiam z jakas dziewczyna nagle ona mowi ze mam pozdrowienia miedzy nimi od ojca mowie dzieki i przekaz to samo nastepna mapa wchodzi ojciec i dostaje bana za ignorowanie admina ?:)

*- Pole obowiązkowe do uzupełnienia.  

Również nie zrozumiałem tej decyzji. Przewor był na serwerze pod nickiem Zuzia. Zapytałem go dlaczego cie zbanował bo akurat był nieobecny; powiedział że mówiłeś żeby go jebać i to jest dla niego powód, dodał że sam dobrze wiesz za co. Jak dla mnie ban nie zasłużony no ale może go zabolało serduszko xD @Ojciec Przeworski Blant :D weź mu wytłumacz o co Ci chodziło.

Teraz, Vivimorte napisał:

Również nie zrozumiałem tej decyzji. Przewor był na serwerze pod nickiem Zuzia. Zapytałem go dlaczego cie zbanował bo akurat był nieobecny; powiedział że mówiłeś żeby go jebać i to jest dla niego powód, dodał że sam dobrze wiesz za co. Jak dla mnie ban nie zasłużony no ale może go zabolało serduszko xD @Ojciec Przeworski Blant :D weź mu wytłumacz o co Ci chodziło.

Ogolnie to bylo tak jak napisalem ze ta dziewczyna przekazala mi pozdrowienia miedzy nimi od niego i w tych pozdrowieniach bylo "ze jebac mnie czy cos takiego" no to powiedzialem zeby przekazala to samo :)

Czyli prawdopodobnie wychodzi na to, ze nesquik rozmawiał z dziewczynka(przeworem). I tu pytanie, kto kogo pierwszy sprowokował. Bo z wypowiedzi nesquika wychodzi, ze dziewczynka go brzydko pozdrawia, a on w ten sam sposób odpowiada. Następnie dziewczynka wychodzi z serwera, wchodzi przewor i leje beton z obrazę admina. Uwaga! Za obrazę, która sam sprowokował? Poprawcie mnie jeśli się mylę. Czekamy na przewora i jego opis sytuacji. Jeśli to co napisałem okaże się prawdą to ban niesłuszny. A o godnym zachowaniu admina nie będę jeszcze wspominał. Poczekajmy na wypowiedz drugiej strony. 

DAJCIE POPCORN!

Drodzy Rodacy!

Niestety nasz umiłowany, nieszanowany i wyśmiewany przyjaciel Ojciec Przeworski Blant :D nie może być dziś z nami w tej wspaniałej chwili gdyż jest w pracy  i ma blokade na wifi xD

A więc zostałem poproszony aby przekazać wam jego wolę.

A oto cytat:  ban za ogół za wyzywanie od frajerów i za bycie szmatą

Sami widzicie jak się zbulwersował. 

A więc dziś żegnamy Nesquika.

Niech na zawsze pozostanie w naszej pamięci :(

44 minuty temu, Hell Kaiser napisał:

za bycie szmatą

Za to się bana nie daje. 

Jeżeli @Ojciec Przeworski Blant :D tylko tyle ma do powiedzenia to kappa. 

Daje UB.

#Zamykam                                                                                                       

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.