Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

POMYSŁ NA PRYWATNY SERWER


kor3k
 Share

Recommended Posts

Chciałbym przedstawić wam pomysł, który polegał by na stworzeniu prywatnego serwera dla elity Wiejskiej Chaty jak i osób z wysokimi umiejętnościami.

Głównym powodem dla którego staramy się o dodanie nowego serwera jest przeludnienie 4 MAPS i FFA, bardzo często zdarza się, że nie da się normalnie grać ze względu na przeludnienie serwera jak i odstający poziom graczy.

Nowy serwer miałby być przeznaczony głownie dla osób, które już dosyć długo grają na Wiejskiej Chacie bądź wykazują się dużymi umiejętnościami. Aby nie wchodziła na niego niepotrzebna hołota proponował bym aby serwer był zabezpieczony hasłem którym dysponowali by admini. To do nich po stworzeniu serwera mogłyby ubiegać się osoby, które pragną grać własnie tam. 

Mimo, że od dłuższego czasu planowaliśmy taką inicjatywę piszę to teraz ponieważ uważam, że jest to dobry moment na takie posunięcie ze względu na przerwę.

Dodam również, że pytaliśmy wybranych graczy serwera czy są ZA. Ich głos był jednoznaczny.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kolejny serwer,  nawet i prywatny to kolejna kasa potrzebna na otworzenie i utrzymanie serwera, kolejna administracja potrzebna do ew. pilnowania, bo jak wiadomo nawet i elita czasami odwala, nie gra fair wobec teammatów, trolluje itd. 
Ostatecznie 50/50 co do mojego głosu, jeżeli head administracja się zgodzi na utworzenie (co tak jak wspomniałem wyżej - kosztuje) to ja bardzo chętnie dołączyłbym do takiej elity.
Wątpię, że takowy serwer powstanie z tego względu, że i tak head administracja boryka się z brakiem funduszy na opłacenie serwerowni (tak jak było w poście w tym dziale), co też zmusiło ich do zamknięcia lub przeniesienia na inny system pewnych serwerów. 
Dodatkowo, na 4mapsie co racja to racja, jest sporo graczy, niektórzy dopiero się uczą, a jak wejdę taki ja, M1kii, Lemix, Drawis i reszta ekipy (sorry, że po nickach no ale jakoś tak wyszło) to wiadomo, że młodszy nie ma tak naprawdę szans, no chyba, że m1kii wyjdzie z fleszem na ryju i z nożem w ręku, to jeszcze jeszcze. 
Także ostatecznie 50/50 moja decyzja, jak powstanie to będę chciał grać, jak nie powstanie to się nie obrażę.

PIS YO BROTHA, serdeczne pozdrowionka.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, PanPP napisał:

Co wy kurwa chcecie społeczność WCH dzielić na lepszych i gorszych? Chyba się wam coś pojebało za przeproszeniem. Serwer dla lepszych i gorszych? Załóż sobie sam za takie coś. Ja w takim czymś nie będę uczestniczyć na pewno xD

Dobrze prawisz!

...gorszy sort, chyba fan pisuarów ;D

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, PanPP napisał:

Co wy kurwa chcecie społeczność WCH dzielić na lepszych i gorszych? Chyba się wam coś pojebało za przeproszeniem. Serwer dla lepszych i gorszych? Załóż sobie sam za takie coś. Ja w takim czymś nie będę uczestniczyć na pewno xD

A i czekam na więcej komentarzy tego typu gdzie wchodza jakieś jebane żydy z jednym postem żeby pomóc w rozwoju własnej idei niż głównego forum i całej serwerowni. 

Nie gram na 4maps dlatego nie będę się odnosić do tego, a co do FFA to gdzie kurwa  przeludnienie? Oczywiście zdarza się że jest full slotów. Ale FFA nigdy nie było pełne przez jakiś dłuższy okres. Np teraz od tygodnia albo dwóch świeci pustkami. 

A co do odostającego poziomu. Dużo ludzi gra na serwerze dla rozrywki i zabawy. GŁÓWNIE DLA RELAKSU! Jak ci nie pasuje poziom graczy to idz na mm sobie pograć. A to że są słabsi nie oznacza zeby dzielić na lepszych i gorszych.

 

Dziękuję dobranoc 

Dokładnie, lichwiarz ledwo co daje radę z hajsem, a Ty chcesz kolejny serwer, który prawdopodobnie będzie pusty... ok, możemy to zrobić, ale Ty wpłacisz 3/4 kosztów serwera i zobaczymy jak to będzie :V.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa wygląda następująco.

Serwery są dostępne dla wszystkich, Polaków, Rusków ( chyba, że drą ryja ), Niemców, Anglików, dzieci, dorosłych, gejów, lesbijek itp. itd. jebać tylko fluidogównonieokreślonych płciowo. Jeżeli chcecie postawić serwer dla ELITY, zróbcie to we własnym zakresie, rozkręćcie to i zapraszamy z takim serwerem. Pytanie pojawia się, jak byście chcieli tą elitę wybrać? Na jakiej podstawie? Ile osób by chciało grać 2v3 tylko dlatego, że może pograć z rangami LEM/SUPREME+. Serwer byłby praktycznie cały czas pusty. Jeżeli chcesz grać na wyższym poziomie, to idź na areny, alternatywnie faceit itp. Szanuj graczy z niższą rangą, bo każdy kiedyś zaczynał. ( ja zaczynałem w sliver 4 :D )  Jednocześnie pragnę dodać, iż kolejny temat w złym dziale skończy się warnem.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kor3k napisał:

@Counterkto powiedział , że to ktoś z was ma to finansować, niewielkie firmy np. pukawka finansuje takie cos w zamian za ich reklame.

Nie siedze dokładnie w tym ale dla chcącego raczej nic trudnego.

jebłem.

Widzisz, pukawka to nawet 50 groszy na slocie nie chce upuścić a co dopiero sponsorowac caly serwer. Co do samego pomyslu, wydaje mi sie raczej sredni. Raz, ze ciezko zebbrac tych wszystkich 'prosów' w jednym czasie aby zapelnic caly serwer, dwa - kiepsko ze srodkami.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.