Jump to content
ωεεκιγ

Podanie na Administratora - Weekly

Recommended Posts

Nick:  ωεεκιγ

Imię: Dariusz

Steam_id: STEAM_0:0:116185927

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/weeklyx3/

Czy byłeś/aś gdzieś adminem: Nie 

Znajomość komend (0-10): Podstawowe komendy jak najbardziej znam , lecz jeżeli chodzi o komendy Administratora to myślę , że w krótkim czasie zapoznałbym się z nimi.

Czy będziesz aktywny na forum: Jak najbardziej , najczęściej po południu oraz w godzinach wieczornych.

Jak chcesz pomóc w rozwoju serwera: Chciałbym bardzo podtrzymać działanie serwera, ponieważ jest to jeden z lepszych o ile nie najlepszych Polskich serwerów na AWP , który jest świetnym pomysłem na spędzenie swojego czasu poprzez granie z różnymi graczami i zdobywanie coraz to lepszych umiejętności grania z AWP'ką ^^. Chciałbym również zapraszać ludzi z innych serwerów typu : ,, Bhop , Deathrun , Only Ak-47 itd..." żeby przyszli na nasz serwer W-CH AWP i spróbowali czegoś nowego.. Czyli zagrać jako Sniper ! ;) 

Dyspozycyjność: Codziennie najczęściej po południu, wieczorem oraz większość czasu w weekendy. 

Dlaczego właśnie Ty?: Myślę , że jestem osobą odpowiedzialną , mającą w miarę duże poczucie humoru , spokojną oraz cierpliwą. Wydaje mi się ,że pod moją obecność na serwerze jako Administrator panowała by przyjazna atmosfera oraz porządek. Na serwerze W-CH spędziłem dosyć dużo czasu , większość osób mnie raczej kojarzy z wcześniejszej edycji a Ci nowi którzy dojdą na serwer równie dobrze się ze mną zapoznają :) 

Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Tak , nie ma z tym żadnego problemu. 

Linki do 5 stron gdzie nas rozreklamowałeś/aś: Serwer Wiejskiej Chaty reklamuję swoim znajomym ze Steama oraz ludziom których znam osobiście. 

Chyba jedno z lepszych podań ostatnio. Szkoda, że bez reklamy. Osobiście nie znam, ale przylizanie o tym, że to najlepszy serwer jak najbardziej na +. Nie znam osobiście, ale podanie wydaje się być ok.

Dnia 30.12.2017 o 14:14, ωεεκιγ napisał:

Częstochowa

Na pewno chcecie mieć kogoś z tak patologicznego miasta w administracji?

Ogólnie ciągle tyle tych adminów dodajecie, a co jestem na serwerze to żodyn

Ale na tak xD

2 minuty temu, Kramarq napisał:

Na pewno chcecie mieć kogoś z tak patologicznego miasta w administracji?

No co mogę napisać , true XDD
Ale to nie moja wina, że się tu urodziłem .. ;/ 
Ps. <Cze-wa to dziura nie przyjeżdżajcie tutaj tylko dlatego, żeby zobaczyć Jasną Góre XDD > 

Ja nawet słyszałem że kiedyś jak @MISIA przyjechała na jasną gorę, to jak na mszy ksiądz ją zobaczył to go wyjebało z kapci, ale nie tak że lekko, tylko go tak wypierdoliło że teraz jest taki slang w czestochowie "wyglądasz jakbyś zobaczył Miśkę na mszy" albo "wyjebalo go z kapci jakby zobaczył ememera starą"

2 godziny temu, Kramarq napisał:

Ogólnie ciągle tyle tych adminów dodajecie, a co jestem na serwerze to żodyn

nie żeby co ale na AWP jest teraz 2 adminów + ja jako opiekun wiec za wiele tej administracji na taki serwer to to nie jest xD 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.