Jump to content
YoddeN

YoddeN na AWP

Recommended Posts

Nick:   ✔✯YoddeN♠✘

Imię: Mikołaj 

Steam_id:  STEAM_1:0:137329072

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/YoddeN/

Czy byłeś/aś gdzieś adminem: Aktualnie jestem na Wiejskiej Arenie 1vs1 

Znajomość komend (0-10): 10

Czy będziesz aktywny na forum:  Tak.

Jak chcesz pomóc w rozwoju serwera:  Częste udzielanie się na serwerze oraz jego forum, podsuwanie pomysłów i propozycji. Przede wszystkim przebywanie na serwerze, pomaganie ludziom. Chętnie pobanuje również osoby biegające z reklamą innej serwerowni w nicku, bo o takim zjawisku również często słyszałem i faktycznie dość często spotykałem się z nim podczas gry na serwerze.

Dyspozycyjność: 4-5 godzin dziennie

Dlaczego właśnie Ty?:  Od jakiegoś czasu jestem adminem Wiejskich Aren oraz TS3. Ostatnio zacząłem grać również na AWP i gra się bardzo przyjemnie. Mam chyba dość dobre stosunki z resztą administracji W-CH i myślę, że w roli admina AWP spełnię się dobrze. 

Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Tak.

Linki do 5 stron gdzie nas rozreklamowałeś/aś: Reklama między znajomymi, dużo osób dzięki mnie odwiedziło Wiejskie serwery  CS:GO oraz TS3.

Podobna grupa wiekowa co do sredniego awp'owego wieku, wiec rowne pojedynki slowne by byly..

Yodden czemu na wszystkie serwery na raz nie zlozysz? Imo smiesznie. Starsi maja jedna funkcje ty bierzesz 100 na klate..

Bardziej na nie. Czekam tylko az peknie w tobie ten balonik dobrego duszka Kacpra i przestanie ci sie niesc checi kazdemu do pomocy (nie neguje tego, robisz bardzo duzo i pomagasz, ale to przyjdzie z wiekiem) i mniej placzu Yodden jak ktos cie na appsach A na mirku wyciaga xD

@Klaun @bobe' Dzięki za opinie, dały mi one trochę do myślenia, ale przed złożeniem podania przemyślałem to i składając je wiedziałem, że wiąże się to z obowiązkami, bo nie składam podania po to, żeby mieć flagi, tylko po to, aby faktycznie coś sensownego na serwer wnieść. Doszedłem też do wniosku, że skoro zazwyczaj gdy wychodziłem z Aren, szedłem na yt albo gta, a teraz zacząłem zamiast tego wchodzić na AWP, to nie uważam aby mocno ucierpiała na tym moja aktywność na Arenie, a tym bardziej na TS xD 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.