Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Brak osób na serwerze


PepeKOZAK
 Share

Recommended Posts

@Pepe z braku aktywnosci H@ xD ja widze ze ty dzieciaczku nie znasz pojecia 'zycie prywatne' ;) To nie jest jego praca, tylko hobby..

Konczy sie rok szkolny. Konczysz gimnazjum/podstawowke to masz bardzo duzo czasu aby jako admin 2mapsa wypromowac swoj serwerek co odbije sie z korzyscią dla calej WCH. Bardzo ciesze sie, ze ktos nareszcie podjal kroki dalszego rozwoju naszego wiejskiego komuniti :)

Bez pozdrowien..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2018 o 21:06, Pepe napisał:

Witam!

Przez okres ostatnich dwóch tygodni serwer świeci pustkami. Może przydałoby się jakieś promo gdzieś ? :V

Pozdrawiam.

Napisałeś, że nie ma ludzi, co każdy wie, po czym podsunąłeś zajebiście innowacyjny pomysł na to, żeby powrócili. Dla twojej wiadomości promo (jeżeli oczywiście mówimy tutaj o jakimś konkretnym promo, a nie o wrzucaniu reklamy na fora, czego nie neguje, ale nie nazywajmy tego promo, tylko raczej reklamą) kosztuje, jeżeli chcesz za nie zapłacić to proszę bardzo droga wolna.

Dnia 19.05.2018 o 22:03, Pepe napisał:

 Cs nie upada. Jak już to upada wiejska chata z braku aktywności H@ :V

Jak czytam takie posty to mnie coś trafia. Spójrzmy prawdzie w oczy, cs upada w cieniu fortnite i taka jest prawda, a co za tym idzie na wiejskiej gra mniej osób niż za czasów świetności cs. Z braku aktywności H@... na to ci już odpowiedział bobe', a poza tym, kto zbudował od zera cały serwer BR? Bo nie wydaje mi się, żebyś był to ty.

Link to comment
Share on other sites

@PanPP Dopiero teraz cs upada, wcześniej ludzie się denerwowali ale grali w to dalej ,bo mieli znajomych i sprawiało im to przyjemność. Teraz nie ma aktualizacji ,jak w innych gra. Nagle się podnieśli i zauważyli, że jest inaczej ,i starają się to teraz naprawić. Mogę się założyć, że z tego "srojtnajta" spadnie aktywność. Sam lubię sobie pograć w tą gierkę ale ,jak widzę to po raz 204313021 "FORTNITE IZAK, LEH"  CZY INNY CHUJ. To już się robi nudne. Unia Europejska dodała teraz funkcję +16 ,jak i inne portale gier czy komunikacji. Dzieciaki nie będą mogły już w to grać. Bo w większości przypadków rodzice im nie pozwolą .W sumie z jednej strony fajnie, że to dodali. Z drugiej beznadziejnie upada przez to aktywność oraz gry.  

Link to comment
Share on other sites

Prawda, brak aktualizacji i nowości sprawia, że stare błędy coraz bardziej doskwierają. Nie upada Wiejska-Chata, upada całe serwerowe community serwerów 1vs1 oraz innych. Wpisując w csgo w szukajce: areny, 1vs1, ffa cokolwiekchcesz, widzimy setki pustych serwerów. Ludzie wchodzą żeby zagrać ze znajomymi Matchmaking i wychodzą, bo nic ich nie trzyma przy tej grze.

Trudny okres trzeba przetrwać i wierzyć, że zmieni się w grze nie kolejna skrzynka, ale może silnik gry lub dojdą nowe tryby rozgrywki. 

Promo chuja ci da do pyska i wymiętoli ci migdałki bez znieczulenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.